Corr-Tech Anticorrosion |

O nas

Przez lata naszej działalności stawialiśmy przede wszystkim na to, by świadczone przez nas usługi stały na najwyższym poziomie.

Dziś cieszymy się opinią solidnego i profesjonalnego partnera, ale wciąż pracujemy na to, by uchodzić za firmę, która wychodzi naprzeciw rosnącym wymaganiom i zmieniającym się potrzebom współczesnych przedsiębiorstw. Poprzez staranność, terminowość i elastyczność podejścia budujemy zaufanie i zapewniamy satysfakcję ze współpracy z P.R.A. Corr-Tech.

Corr-Tech to zespół młodych i doskonale wyszkolonych ludzi z bogatym doświadczeniem w zakresie prac związanych z piaskowaniem, zabezpieczeniami antykorozyjnymi i izolowaniem styków spawalniczych. Stawiamy na ciągły rozwój naszych pracowników zapewniając im dostęp do szkoleń i kontaktu z nowoczesnymi technologiami w dziedzinie, którą się zajmujemy.

Naszym znakiem rozpoznawczym jest kompleksowość świadczonych usług. Dysponujemy rozbudowanym parkiem maszyn, które umożliwiają nam realizację zleceń bez względu na lokalizację i utrudnienia terenu. Specjalizujemy się w tak wymagających pracach jak: izolacje rurociągów, malowanie magazynów paliw czy malowanie konstrukcji wielkogabarytowych. Oferujemy szereg usług związanych z obróbką strumieniowo-ścierną, piaskujemy przedmioty wykonane z drewna, stali, betonu, cegły oraz kamienia. W naszej ofercie znajdziecie Państwo również prace na wysokościach, usługi naprawcze i montażowe – wszystko to, co może okazać się potrzebne przy realizacji nawet największych i najbardziej skomplikowanych projektów.

Zachęcamy Państwa do zapoznania się ze szczegółową ofertą świadczonych przez nas usług.

 

2008

Założenie firmy Piaskowanie PD Odolanów.

2016

Piaskowanie PD Odolanów zmienia nazwę na P.R.A. Corr-Tech Piotr Drobnikowski

Referencje

Poniżej przedstawiamy niektóre z wystawionych nam listów referencyjnych.