Corr-Tech Anticorrosion |

O nas

Przez lata naszej działalności stawialiśmy przede wszystkim na to, by świadczone przez nas usługi stały na najwyższym poziomie.

Dziś cieszymy się opinią solidnego i profesjonalnego partnera, ale wciąż pracujemy na to, by uchodzić za firmę, która wychodzi naprzeciw rosnącym wymaganiom i zmieniającym się potrzebom współczesnych przedsiębiorstw. Poprzez staranność, terminowość i elastyczność podejścia budujemy zaufanie i zapewniamy satysfakcję ze współpracy z P.R.A. Corr-Tech.

Corr-Tech to zespół młodych i doskonale wyszkolonych ludzi z bogatym doświadczeniem w zakresie prac związanych z piaskowaniem, zabezpieczeniami antykorozyjnymi i izolowaniem styków spawalniczych. Stawiamy na ciągły rozwój naszych pracowników zapewniając im dostęp do szkoleń i kontaktu z nowoczesnymi technologiami w dziedzinie, którą się zajmujemy.

Naszym znakiem rozpoznawczym jest kompleksowość świadczonych usług. Dysponujemy rozbudowanym parkiem maszyn, które umożliwiają nam realizację zleceń bez względu na lokalizację i utrudnienia terenu. Specjalizujemy się w tak wymagających pracach jak: izolacje rurociągów, malowanie magazynów paliw czy malowanie konstrukcji wielkogabarytowych. Oferujemy szereg usług związanych z obróbką strumieniowo-ścierną, piaskujemy przedmioty wykonane z drewna, stali, betonu, cegły oraz kamienia. W naszej ofercie znajdziecie Państwo również prace na wysokościach, usługi naprawcze i montażowe – wszystko to, co może okazać się potrzebne przy realizacji nawet największych i najbardziej skomplikowanych projektów.

Posiadamy także wysokiej klasy sprzęt na wynajem: koparki z osprzętem, minikoparkę, sprężarki, pojazdy specjalistyczne, pompy, HDS, wywrotkę, busy, mannitou, everun z osprzętem, agregaty prądotwórcze, piaskarki, lawetę, a nawet mini magazyn o wielkości 12m2, który możemy przywieźć na Twoją działkę czy budowę.

Zachęcamy Państwa do zapoznania się ze szczegółową ofertą świadczonych przez nas usług.

 

2008

Założenie firmy Piaskowanie PD Odolanów.

2016

Piaskowanie PD Odolanów zmienia nazwę na P.R.A. Corr-Tech Piotr Drobnikowski

Referencje

Poniżej przedstawiamy niektóre z wystawionych nam listów referencyjnych.